Oblečení: Nejžhavější croop trendy této sezóny

Croop

Co je to croop?

Croop je zánětlivé onemocnění hrtanu a průdušnice, které postihuje především děti do pěti let. Typickým příznakem je štěkavý kašel, který se zhoršuje v noci. Dalšími příznaky mohou být chrapot, sípání, horečka a dýchací potíže. Croop je nejčastěji způsoben virovou infekcí, například parainfluenzou. Léčba croopu je obvykle symptomatická, zaměřená na zmírnění příznaků. Důležitý je klid na lůžku, dostatek tekutin a zvlhčování vzduchu. V některých případech může lékař předepsat léky na snížení otoku hrtanu, jako jsou kortikosteroidy. Croop obvykle odezní během několika dní až týdne. Pokud se příznaky zhoršují nebo přetrvávají, je nutné vyhledat lékařskou pomoc.

Trendy v croopu

Crop topy se staly stálicí v módě a trendy se neustále vyvíjejí. Letos v létě se nosí krátké topy s romantickými prvky, jako jsou volánky, krajky a květinové vzory. Oblíbené jsou také sportovní crop topy z funkčních materiálů, které se hodí jak na cvičení, tak i na běžné nošení. Pro odvážnější jsou tu crop topy s asymetrickými střihy a výřezy, které zdůrazní křivky. V kurzu jsou i crop topy s dlouhým rukávem, které se dají nosit i v chladnějším počasí. Ať už zvolíte jakýkoli styl, crop top vám dodá šmrnc a podtrhne vaši ženskost.

Tipy pro nošení croopu

Cropped topy, neboli crop topy, jsou trendy kouskem oblečení, ale jejich nošení může být někdy oříšek. Nebojte se experimentovat a najít si styl, který vám sedne. Zkuste zkombinovat volný crop top s kalhotami s vysokým pasem, abyste opticky prodloužila postavu a zároveň ukázala jen malou část bříška. Pro sportovnější look sáhněte po crop topu z funkčního materiálu a doplňte ho legínami nebo tepláky. Vrstvění je skvělý způsob, jak nosit crop top i v chladnějším počasí. Oblékněte si pod něj tílko nebo košili s dlouhým rukávem a máte stylový outfit do města i na párty. Nebojte se barev a vzorů! Crop topy seženete v nepřeberném množství variant, takže si určitě vyberete ten pravý pro každou příležitost.

Kde najít inspiraci?

Hledáte jiskru, která zažehne vaši kreativitu? Inspirace se skrývá všude kolem nás, stačí se jen dívat a naslouchat. Vydejte se na procházku do přírody, nechte se unášet krásou lesa, zurčením potoka nebo tichem hor. Navštivte muzeum, galerii nebo si přečtěte knihu. Umění v sobě skrývá neuvěřitelnou sílu inspirovat. Zajímejte se o svět kolem sebe, sledujte aktuální dění, bavte se s lidmi a naslouchejte jejich příběhům. Každý člověk je jedinečný a má co nabídnout. Někdy stačí jen změnit prostředí, abyste se na věci podívali z jiného úhlu. Zkuste pracovat z kavárny, vydejte se na výlet do neznámého města nebo si jen tak sedněte na lavičku v parku a pozorujte okolí.

Publikováno: 26. 06. 2024

Kategorie: oblečení

Autor: Adéla Králová

Tagy: croop | móda